Callum Hudson-Odoi zakażony koronawirusem

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w Premier League. Dziś w nocy Chelsea wydała oficjalny komunikat, informując o obecności COVID-19 u Calluma Hudsona-Odoi.

19-latek w tym sezonie wystąpił w 27 meczach w barwach “The Blues”, notując cztery gole i sześć asyst. Od początku lutego jednak nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu zespołu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Późną nocą Chelsea zamieściła na swojej stronie oficjalny komunikat o zakażeniu swojego zawodnika. “W poniedziałek rano Callum wykazywał objawy podobne do łagodnego przeziębienia i od tego czasu nie był na boisku treningowym. Jego test okazał się pozytywny, dlatego piłkarz przejdzie okres samoizolacji. Pomimo pozytywnego wyniku testu na wirusa, Callum ma się dobrze i nie może się doczekać powrotu na boisko tak szybko, jak to możliwe.” – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Na razie nie wiadomo, czy pozostali piłkarze mieli w ostatnim czasie kontakt z 19-latkiem i czy zostaną poddani kwarantannie. Klub jednak planuje na bieżąco informować o kolejnych przypadkach zakażenia. “Będziemy nadal przestrzegać Wytycznych Rządu i Zdrowia Publicznego w odniesieniu do naszych obiektów i personelu oraz będziemy dyskutować o kolejnych krokach dotyczących nadchodzących spotkań z Premier League w piątek rano. W razie potrzeby zapewnimy dalsze aktualizacje za pośrednictwem strony internetowej klubu.”

Pełne oświadczenie można przeczytać na oficjalnej stronie Chelsea.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO