UEFA z absurdalnymi wymaganiami? Żąda ogromnych pieniędzy, za przeniesienie Euro 2020!
17.03.2020

Przy obecnej sytuacji na świecie, trudno wyobrazić sobie, by Euro 2020 odbyło się zgodnie z planem. W szczególności, że turniej w tym roku miał mieć charakter szczególny. Mowa oczywiście o dwunastu miastach-gospodarzach. Przy epidemii, podróże po różnych zakątkach kontynentu wydają się mało rozważne. UEFA nie zamierza jednak być stratna. Według ostatnich doniesień, organizacja żąda odszkodowania w wysokości 300 milionów euro.

Każdy zdaje sobie sprawę, że przełożenie imprezy o rok to strata dużej sumy pieniędzy. Dlatego też, UEFA poszukuje różnych rozwiązać, by podzielić rozgrywki ligowe oraz zmagania reprezentacyjne. Cały czas nie można wykluczyć zakończenia rywalizacji na krajowych podwórkach przy aktualnych wyglądach tabel.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Taka decyzja z pewnością byłaby niekorzystna dla lig. W związku z tym, poszczególne federacje zapewne będą nalegać na to, by dokończyć rozgrywki, nawet latem. Według ostatnich doniesień Davida Ornsteina, dziennikarza “The Athletic”, UEFA zgodzi się na przełożenie Euro 2020, jeżeli ligi, czyli tym samym kluby, przekażą organizacji kwotę w wysokości 300 milionów euro.

Cała sytuacja wygląda jak fake news. Niestety, informację podał wiarygodny dziennikarz z dobrego źródła. Trudno sobie wyobrazić, by osoba o takiej renomie wypuściła tak kontrowersyjną wiadomość, która nie jest zgodna z prawdą.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO