Liga rosyjska zawiesza rozgrywki!
17.03.2020

Rosja do tej pory była jednym z nielicznych krajów, gdzie cały czas piłkarze rywalizowali w najwyższych klasach rozgrywkowych. Obecna sytuacja na świecie zmusiła federację do podjęcia jedynej słusznej decyzji. Do 10 kwietnia zawieszono zmagania w Premier Liga.

Można przypuszczać, że dawno liga rosyjska nie cieszyła się takim zainteresowaniem, jak w ubiegły weekend. Większość federacji zawiesiło zmagania. Nieugięta pozostawała Premier Liga, która rozegrała 22. kolejkę od 13 do 16 marca. Hitem tej serii spotkań była potyczka FK Rostów z Lokomotiwem Moskwa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Bohaterem meczu został Grzegorz Krychowiak. Pomocnik ekipy ze stolicy kraju zdobył bowiem gola, zaliczył asystę, a także miał ogromny wpływ na jedną bramkę, wykonując piękne uderzenie, zakończone samobójczym trafieniem bramkarza. Lokomotiw wygrał potyczkę 3-1 i wskoczył na pozycję wicelidera.

W najbliższym czasie, kibice nie będą mogli także obserwować rozgrywek Premier Liga. Federacja rosyjska podjęła decyzję, by zawiesić mecze do 10 kwietnia. Jest to oczywiście efektem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO