Chelsea finalizuje transfer środkowego obrońcy?!
29.03.2020

Bez większego rozgłosu, Chelsea zrealizowała transfer Hakima Ziyecha. Zaledwie dzień/dwa po pierwszych doniesieniach, przeprowadzka Marokańczyka została potwierdzona przez szkoleniowca Ajaksu. Niewykluczone, że londyńska ekipa ponownie szybko przeprowadzi transakcje. Jak informują bowiem francuskie media, klub ze stolicy Anglii uzgodnił przenosiny Gabriela Magalhaesa.

Nie jest tajemnicą, iż Frank Lampard nie do końca ma pełne zaufanie do swoich środkowych obrońców. Potwierdza to dość częsta rotacja w defensywie. Tym samym, transfer nowego piłkarza na tę pozycję wydawał się całkiem prawdopodobny. Media łączyły z “The Blues” mi.in. Dayota Upamecano.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jeśli wierzyć informacją jednego z dziennikarzy francuskiego Eurosportu, Chelsea skupiła swoją uwagę na innym defensorze. To zawodnik Lille, Gabriel Magalhaes. 22-latek określany jest jako całkiem obiecujący obrońca. Brazylijczyk w tym sezonie rozegrał łącznie 34 spotkania we wszystkich rozgrywkach.

Co ciekawe, transfer piłkarza według wspomnianego źródła jest już w zaawansowanej fazie. “The Blues” uzgodnili z francuską ekipą kwotę odstępnego, która ma wynieść około 35 milionów euro. O zawodnika rzekomo walczy także Everton, jednakże zespół prowadzony przez Franka Lamparda ma być znaczniej bliżej realizacji tej transakcji.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO