Zmarła Dolors Sala, matka Pepa Guardioli. Kobieta walczyła z koronawirusem
06.04.2020

Kolejne, bardzo przykre wiadomości docierają do nas z zagranicznych mediów. Zmarła matka Pepa Guardioli, Dolors Sala Carrio. U kobiety wykryto koronawirusa. Informację przekazał obecny pracodawca hiszpańskiego szkoleniowca, czyli angielski klub – Manchester City. 

Sytuacja wywołana koronawirusem w Hiszpanii przypomina wydarzenia z Włoch. Na Półwyspie Iberyjskim w niepokojącym tempie wzrasta liczba zakażeń oraz zgonów. Służby medyczne nie dają sobie rady z panującą pandemia. Szpitale są przepełnione, brakuje łóżek i wszelkich potrzebnych środków.

Niestety, kolejna smutna informacja z Hiszpanii dotyczy matki szkoleniowca “The Citizens”. Dolors Sala Carrio zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem. O całej sytuacji poinformował Manchester City w specjalnym komunikacie – Klub z ogromną przykrością informuje, iż w poniedziałek zmarła matka naszego szkoleniowca. Dolors Sala Carrio przebywała w mieście Manresa. U kobiety wykryto koronawirusa. Miała 82 lata.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wszystkie osoby związane z klubem przekazują najszczersze wyrazy współczucia Pepowi Guardioli oraz całej jego rodzinie – zakończył klub. Pep Guardiola w ubiegłym miesiącu przekazał milion euro na walkę z koronawirusem w Hiszpanii. Wziął także w udział akcji pt. “Cityzens At Home”, która stworzona została przez mistrza Anglii.

Fot. YouTube/ Sky Sports Football