Korona Kielce rozwiązała kontrakt z Nemanją Mileticiem!
08.05.2020

Nemanja Miletic nie zaliczy już występu w Koronie Kielce. Zespół z PKO BP Ekstraklasy poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż kontrakt lewego obrońcy został rozwiązany za porozumieniem stron.

28-latek do polskiego klubu trafił we wrześniu 2019 roku. Wcześniej Miletic przez trzy sezony reprezentował barwy Partizana Belgrad, z którym świętował m.in. mistrzostwo kraju czy trzy puchary kraju.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Lewy defensor ekstraklasy nie podbił. Wystarczy powiedzieć, że Nemanja Miletic rozegrał zaledwie dwa mecze w lidze, występując w spotkaniach przeciwko Cracovii oraz Pogoni Szczecin.

W piątek Korona Kielce poinformowała, iż klub rozwiązał kontrakt z serbskim zawodnikiem za porozumieniem stron. Umowa piłkarza obowiązywała do końca czerwca tego roku, jednakże zarówno zespół, jak i sam gracz doszli do wniosku, że rozstanie w tym momencie będzie najlepszym wyjściem.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO