Wisła Kraków – Raków Częstochowa. Typy, kursy (10.06.2020)
10.06.2020

Powoli zbliżamy się do zakończenia fazy zasadniczej PKO BP Ekstraklasy. Zdecydowana większość drużyn w lidze na ostatnie mecze przed podziałem ma jasno określony cel. Do tego grona należą także piłkarze Wisły Kraków, jak i Rakowa Częstochowa.

Wisła Kraków – Raków Częstochowa zapowiedź (środa, 18:00)

Podopieczni Artura Skowronka nie sprawili niespodzianki w rywalizacji z Legią. Choć “Biała Gwiazda” w klasyku dość długo dzielnie się broniła, to ostatecznie niedzielna potyczka przy ulicy Reymonta zakończyła się zwycięstwem gości 3-1. Druga porażka z rzędu Wisły powoduje, iż sytuacja drużyny w lidze jest nieco grosza, niż przed zawieszeniem rozgrywek.

Odmieniona Arka zanotowała cenny triumf ze Śląskiem. Systematycznie zaczyna punktować także Korona, która w trzech spotkaniach zebrała cztery punkty. Tym samym, Wisła Kraków ma już tylko oczko przewagi nad ekipą z Kielc oraz trzy punkty więcej, niż drużyna z Gdynii.

O ile dla “Białej Gwiazdy” kwestia uczestnictwa w danej grupie po rundzie zasadniczej jest oczywista, gdyż Wisła będzie w sekcji spadkowej, to Raków Częstochowa cały czas walczy o upragnione miejsce w grupie mistrzowskiej.

Zadanie z pewnością nie będzie łatwe. Beniaminek PKO BP Ekstraklasy traci do ósmej lokaty trzy oczka. Drużyna Marka Papszuna musi zatem liczyć na to, że w dwóch ostatnich kolejkach Jagiellonia pogubi punkty.

Sytuacja Rakowa w tabeli byłaby zdecydowanie lepsza, gdyby klub wygrał starcie z ŁKS-em w Bełchatowie. Zespół gospodarzy stworzył sobie więcej okazji bramkowych w tym spotkaniu, jednakże starcie obu drużyn zakończyło się podziałem punktów.

Wisła Kraków – Raków Częstochowa kursy bukmacherów

Nieznacznym faworytem tego starcia są goście. Kurs na zwycięstwo Rakowa wynosi 2.69. Z kolei triumf Wisły Kraków oceniany jest przez bukmacherów na kurs 2.74. Remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.20.

Wisła Kraków – Raków Częstochowa typy

Jeżeli Raków Częstochowa myśli o miejscu w grupie mistrzowskiej, to mecz z Wisłą podopieczni Papszuna muszą wygrać. Skłaniamy się zatem w kierunku zwycięstwa gości po bardzo atrakcyjnym kursie.

Wisła Kraków – Raków Częstochowa | Typ: zwycięstwo Rakowa @ 2.69 BETFAN 

Wisła Kraków – Raków Częstochowa | Typ: Raków wygra i obie drużyny strzelą gola @ 4.95 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!