ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok. Kursy, typy (10.06.2020)

ŁKS Łódź zmierzy się w tej kolejce z Jagiellonią Białystok na własnym stadionie. Czy zespół Wojciecha Stawowego udowodni, że ma jeszcze ambicje do walki o utrzymanie? A może białostoczanie potwierdzą, że zasługują na miejsce w grupie mistrzowskiej?

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Nie będzie nic kontrowersyjnego w stwierdzeniu, że łódzki zespół jest obecnie głównym kandydatem do spadku. Zespół w 2020 roku wygrał tylko jeden mecz, z Zagłębiem Lubin (3:2). Z klubem niedawno pożegnał się Kazimierz Moskal i zastąpił go Wojciech Stawowy, jednak ŁKS wciąż nie spisuje się najlepiej. Po powrocie drużyna zgromadziła jeden punkt, remisując z poprzedniej kolejce z Rakowem.

Tymczasem Jagiellonia jest obecnie na fali wznoszącej. Iwajło Petew miał trudne początki w Białymstoku, aczkolwiek w ostatnim czasie nie można powiedzieć, że sobie nie radzi. Zespół ma na koncie pięć meczów bez porażki, a po wznowieniu ligi wygrał z Cracovią na wyjeździe i zremisował u siebie z Wisłą Płock.

Faworytem pojedynku wydaje się Jagiellonia, jednak ŁKS również będzie szukać w tym meczu swoich sytuacji. “Ełkaesiacy” są jednak bardzo nieskuteczni – oddają mnóstwo niecelnych strzałów, również z dystansu. Może jednak odrobina szczęścia pomoże łodzianom zakończyć mecz choćby z punktem?

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok kursy

Bukmacherzy stawiają Jagiellonię w roli faworyta tego starcia (kurs 2.56), aczkolwiek ŁKS nie jest zupełnie bez szans. Kurs na wygraną łodzian oceniono bowiem na 2.83. Z kolei remis jest nieco mniej prawdopodobny (3.25).

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok typy

Po wznowieniu ligi Jagiellonia zdobyła wszystkie bramki w drugiej połowie. Dlatego możliwe, że i tym razem po przerwie zdobędzie ich więcej. Poza tym, mecz na pewno nie będzie należeć do czystych i piłkarze będą narażeni na indywidualne kary.

ŁKS – Jagiellonia | Typy: Jagiellonia strzeli więcej goli w 2. połowie @2.52

ŁKS – Jagiellonia | Typy: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @1.90

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO