Jakub Wójcicki już podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin?

Jakub Wójcicki już na sto procent zasili Zagłębie Lubin? Jak poinformował Piotr Wołosik, piłkarz już podpisał umowę z “Miedziowymi”.

Solidny ligowiec

Jakub Wójcicki od wielu lat cieszy się opinią solidnego ligowca. Fani ekstraklasy po raz pierwszy mogli go zobaczyć w akcji w barwach Zawiszy Bydgoszcz, później występował też w Cracovii. Od dwóch lat piłkarz jest związany z Jagiellonią Białystok, w barwach której gra regularnie.

Asysta w meczu z Cracovią w ostatniej kolejce

W zespole z Podlasia Wójcicki do tej pory rozegrał 58 spotkań, w których zdobył dwa gole i zaliczył trzy asysty. Jego ostatnia asysta miała miejsce w poprzedniej kolejce, gdy Jagiellonia zmierzyła się z Cracovią. 31-latek wówczas podał do Ivana Runje, który otworzył wynik spotkania, które ostatecznie “Jaga” wygrała 2:1.

Zostanie następcą Alana Czerwińskiego?

Jak poinformował na Twitterze Piotr Wołosik, Jakub Wójcicki już podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin. “Miedziowi” rozglądali się za następcą Alana Czerwińskiego, a piłkarza Jagiellonii media łączyły od dwóch miesięcy. Piłkarz trafi do Lubina za darmo, gdyż z końcem sezonu wygasa jego umowa z obecnym klubem.

Komentarz na temat transferu Jakuba Wójcickiego do Zagłębia [LINK].

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO