Wisła Kraków – Wisła Płock. Typy, kursy (23.06.2020)
23.06.2020

Wisła Kraków to jedna z drużyn, która jest zamieszana w walkę o utrzymanie. Podopieczni Artura Skowronka na pewno są wiadomi sytuacji, że obecnie to każdy punkt ma kolosalne znaczenie w kontekście miejsca na koniec sezonu. 

Wisła Kraków – Wisła Płock zapowiedź (wtorek, 20:30)

Obie ekipy w ligowej tabeli dzielą jedynie cztery punkty. Mimo to ich sytuacja jest diametralnie inna. “Nafciarze” nie czują bowiem oddechu ze strony zespołów w strefie spadkowej, ponieważ ich przewaga nad 14. miejscem wynosi 9 punktów. Patrząc na obecny etap sezonu, to spora zaliczka.

Drużyna z Krakowa znajduje się w nieco gorszym położeniu. Z jednej strony pięć punktów to sporo, z drugiej jednak pamiętajmy, że tak naprawdę zespoły rywalizujące o utrzymanie zmagają się z ekipami na podobnej jakości. Bardzo zatem możliwe, że Arka czy Korona przyparta do muru w ostatnich trzech czy czterech starciach zacznie odnosić wyniki ponad stan.

Wisła Kraków musi zatem mieć się na baczności. Ostatnie spotkania w ich wykonaniu nie są najlepsze. Bezbarwny mecz z Arką oraz porażka z Rakowem sprawiły, że humory w zespole na pewno nie dopisują. Dziś mają jednak doskonała okazję do zmiany tej sytuacji.

W poprzednim spotkaniu tych drużyn padł remis 2:2.

Wisła Kraków – Wisła Płock kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Wisła Kraków. Kurs na zwycięstwo “Białej Gwiazdy” wynosi 2.23. Remis z kolei został wyceniony na 3.50, a wygrana Wisły Płock na 3.20.

Wisła Kraków – Wisła Płock typy

To idealny moment na przełamanie dla Wisły Kraków. Zawodnicy Artura Skowronka wiedzą o co konkretnie grają i dziś muszą udowodnić, że zasługują na utrzymanie.

Wisła Kraków – Wisła Płock | Typ: Wisła Kraków wygra @ 3.20 @ BETFAN

Wisła Kraków – Wisła Płock | Typ: Obie drużyny strzelą bramkę  @ 2.58 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO