Zderzenie Paula Pogby i Bruno Fernandesa. Wykluczyli się z gry?

03.07.2020

Angielskie media informują o niefortunnym zdarzeniu podczas treningu Manchesteru United. W starciu wzięli udział Paul Pogba oraz Bruno Fernandes.

Według „Daily Mirror” to występ tych dwóch piłkarzy w najbliższym meczu stoi pod znakiem zapytania. Zawodnicy nie odstawiali nogi. Obaj zostali bezzwłocznie na stosowne badania, prawdopodobnie większych obrażeń doznał jednak Fernandes.

Solskjaer znalazł rozwiązanie

Niedawno mówiło się, że nie mogą oni grać jednocześnie w składzie Czerwonych Diabłów. Trener Solskjaer ostatnio zaprzeczył tej tezie i znalazł miejsce dla nich obu w składzie na mecze ligowe, w których zresztą bardzo dobrze się zaprezentowali.

Ważne ogniwa zespołu

Portugalczyk przyszedł do klubu z Manchesteru w zimowym oknie transferowym. Wystąpił dotychczas w 8 meczach ligowych i może pochwalić się w nich bardzo dobrymi liczbami, ponieważ był autorem 5 bramek i 3 asyst. 27-letni Pogba natomiast ostatnio w dobrym stylu wrócił po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. W tym sezonie jego bilans w lidze to 10 meczów, w których 4 razy asystował przy trafieniach kolegów.