Juventus chce Adama Traore. Poświęci swoich trzech zawodników

10.07.2020

Według informacji „SportMediaset” Juventus jest zainteresowany zawodnikiem Wolves – Adamą Traore. Jest w stanie wymienić aż trzech piłkarzy ze swojej kadry.

W gronie tych zawodników mieliby być: Mattia Perin, Daniele Rugani i Cristian Romero. Z tego powodu wszyscy trzej trafiliby do angielskiej drużyny.

Gwiazda drużyny

Niewątpliwie Traore jest kluczowym piłkarzem swojego klubu. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w 48 spotkaniach, strzelając przy tym sześć goli oraz notując też dwanaście asyst. Stał się szczególnie popularny po meczu z Manchesterem City, w którym w dziecinny sposób poradził sobie z obrońcą „The Citizens” – Benjaminem Mendym. 24-latek w przeszłości reprezentował FC Barcelonę, ale nie zagrzał w niej na długo miejsca, gdyż w pierwszym zespole wystąpił tylko czterokrotnie.

Nie chcą się zatrzymywać

Pomimo że Juventus najprawdopodobniej sięgnie po mistrzostwa Włoch, planuje zbrojenia przed kolejnym sezonem. Z pewnością zauważają, że konkurencja nie śpi, co pokazują zainteresowania na rynku transferowym Interu Mediolan. Następna kampania powinna stać na jeszcze bardziej wyrównanym poziomie.