Kai Havertz zgłosi chęć odejścia z zespołu? Bayer Leverkusen w czwartek wznawia treningi

22.07.2020

Kai Havertz już niebawem zostanie gwiazdą najgłośniejszego transferu tego lata. Christian Falk poinformował, że młody Niemiec miałby porozmawiać z szefami swojego klubu, aby pozwolili mu odejść do Chelsea.

Od dłuższego czasu media donoszą, że 21-latek jest na dobrej drodze, aby zostać nowym zawodnikiem „The Blues”. Piłkarz wyraża chęć opuszczenia Bayeru Leverkusen. Z drugiej strony zespół z Londynu wydaje się jedynym kandydatem w kontekście zakupu Havertza.

Wielki talent

Zawodnik Bayeru Leverkusen jest postrzegany jako jeden z największych talentów dyscypliny. Do tej pory wystąpił w 148 spotkaniach dla tej drużyny, zdobywając w nich 45 bramek oraz notując 31 asyst. Z tego powodu budzi zainteresowanie wśród wielu innych zespołów, lecz na ten moment jedynym klubem, który może wydać ogromne pieniądze za Niemca jest Chelsea.

Ofensywa transferowa

Drużyna prowadzona przez Franka Lamparda cały czas pozostaje w walce o grę w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Ponadto ma szansę na trium w rozgrywkach FA Cup. Jednak zespół w kolejnej kampanii ulegnie zmianie, gdyż na ten moment klub zasilili już Timo Werner oraz Hakim Ziyech.