Ranking bukmacherów dla graczy początkujących
31.07.2020
Ostatnia aktualizacja 7 sierpnia, 2020 o 13:39

Nowi gracze zwykle stoją przed trudnym zadaniem jakim jest wybór bukmachera. Obecnie w Polsce działa kilkanaście firm, które mają zróżnicowaną ofertę. Która z firm jest jednak najlepsza dla początkującego sympatyka zakładów? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Przede wszystkim trzeba się zastanowić, czego wymaga nowy gracz od zakładów bukmacherskich. Przede wszystkim oczekuje szerokiej oferty, dobrych warunków do gry, a także intuicyjnej strony internetowej. Nawet doświadczeni użytkownicy czasami mają problemy ze zrozumieniem jak działają witryny niektórych firm, nie mówiąc już o pewnych skrótach, które są stosowane w nazwie pewnych zdarzeń.

Miejsce 1: STS

STS to lider na wielu płaszczyznach i podobnie jest w tym przypadku, bowiem każdy nowy gracz zna przynajmniej jednego bukmachera, a w większości przypadków będzie to STS właśnie. I taki stan rzeczy nie powinien dziwić, bo Star-Typ Sport to największa polska firma oferująca zakłady wzajemne. Naszym zdaniem założenie konta właśnie w STS jest najkorzystniejsze, bowiem gracz nie tylko ma pewność, co do świadczonych usług, ale także gwarancję wysokich kursów czy ciekawych promocji na start.

I właśnie taki jest bonus od depozytu dla nowych klientów największego polskiego bukmachera, bowiem przy założeniu konta w STS gracze mogą otrzymać nawet do 1200 PLN wpłaconej kwoty.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

Miejsce 2: Betclic

Drugie miejsce wędruje do Betclic. Tutaj także oferta na start robi ogromne wrażenie. Podobnie jak BETFAN, posiadają bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka. Jeśli chodzi o tą druga opcję, to także zwrot w przypadku przegranej jest dokonywany na konto główne gracza z opcją wypłaty. W celu skorzystania z tego zakładu przy rejestracji użytkownik powinien wpisać kod promocyjny GRAMGRUBO50

Gracz niejako otrzymuje wybór bonusu. Jeśli uważa, że ten poprzedni nie jest dla niego opłacalny, to może skorzystać z promocji do 550 zł (kod: GRAMGRUBO550). Wówczas w przypadku przegranej zwrot ląduje na koncie bonusowym z obowiązującym obrotem przed wypłatą środków. Z pewnością można to uznać za dobrą ofertę na początek swojej bukmacherskiej przygody.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

Miejsce 3: BETFAN

Na trzeciej lokacie pod tym kątem znajduje się BETFAN. Powodem jest przede wszystkim interesujący pakiet na start. Ten bukmacher oferuje graczom dwa bonusy na początek. Pierwszy to zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Nowy gracz może zagrać kupon do tej kwoty, a w przypadku przegranej środki zostaną zwrócone na konto główne. Z pewnością jest to dobra opcja dla początkujących, którzy nie chcą ryzykować utraty wielu środków.

Dodatkowo BETFAN proponuje dla graczy “Pakiet Pudziana”, który uprawnia do bonusu w wysokości 3000 zł. Warto dodać również informacje o grze bez podatku po spełnieniu dwóch prostych wymagań, ale jest to już propozycja skierowana do wszystkich graczy.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

Miejsce 4: TOTALbet

Ciekawe to wygląda także w TOTALbet. Na start otrzymujemy bowiem freebet w wysokości 30 zł za rejestrację konta stałego po wykorzystaniu kodu GRAMGRUBO przy rejestracji. Kolejne 20 zł gracz otrzyma między innymi za udzielenie zgód marketingowych, za pierwszy depozyt, za pierwszy zakład na sporty wirtualne, a także po postawieniu pierwszego kuponu. Jeśli gracz wygra kupon z danego freebetu, to środki mogą zostać wypłacone na konto bankowe.

TOTALbet szczyci się także najwyższym bonusem od depozytu na rynku w wysokości 5000 zł. Środki zostaną częściowo “uwolnione” już po 1-krotnym obrocie. Łącznie gracz musi dokonać 4-krotnego obrotu.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 50 PLN FREEBET

Miejsce 5: Totolotek

Z pewnością trudno znaleźć gracza w Polsce, który nie słyszał o Totolotku. Jest to firma posiadająca ogromną renomę i wielu oddanych graczy. Totolotek nieco inaczej podszedł do oferty na start. Bonus powitalny wynosi 100% do kwoty 500 zł od pierwszego depozytu. Dzięki temu gracz ma możliwość zarobienia wysokiej kwoty na start.

Obrót wysokości depozytu oraz bonusu wynosi trzy razy. Do obrotu wliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.35. Bez wątpienia są to dobre warunki dla początkującego gracza.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU