Nowy klub Patryka Tuszyńskiego? Zainteresowanie Wisły Płock
10.08.2020

Bardzo możliwe, że doświadczony napastnik w przyszłym sezonie będzie będzie dalszym ciągu występował na szczeblu ekstraklasy.

Patryk Tuszyński poprzednio reprezentował barwy Piasta Gliwice, natomiast podziękowano mu podziękować za współpracę. Nie znalazł się w kadrze drużyny Waldemara Fornalika na obóz przygotowawcze.

Niechciany w Gliwicach

“Janekx89” podał na Twitterze, że poważnie zainteresowana piłkarzem jest Wisła Płock. Tuszyński już w najbliższych dniach może zostać zaprezentowany jako nowy nabytek klubu z Płocka. Aktualnie zawodnik jest związany z Piastem kontraktem, który obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Jego głównym rywalem o miejsce w podstawowej jedenastce nowego zespołu ma być Cillian Sheridan.

Doświadczony atakujący

30-latek w minionych rozgrywkach wystąpił w 31 spotkaniach ligowych, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty. W przeszłości grał w barwach takich klubów, jak między innymi Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, czy turecki Rizespor. Serwis “Transfermarkt.de” wycenia go na kwotę 250 tys. euro.