Leo Messi nie weźmie udziału w treningu Barcelony!

31.08.2020

Jak podaje „SER Catalunya”, Leo Messi nie weźmie udziału w dzisiejszym treningu Barcelony. Piłkarz chce jak najszybciej opuścić klub z Camp Nou.

W stolicy Katalonii ma się za to pojawić ojciec Argentyńczyka. Jorge Messi spotka się z zarządem klubu.

Absencja na treningu

„SER Catalunya” informuje jedynie o absencji piłkarza w dzisiejszej sesji treningowej. Można jednak zakładać, że Messi do czasu wyjaśnienia sprawy dotyczącej jego odejścia nie pojawi się na treningach u nowego szkoleniowca „Dumy Katalonii”, Ronalda Koemana. Decyzja Argentyńczyka nie może specjalnie dziwić. Była ona wręcz do przewidzenia, ponieważ Messi nie stawił się na wczorajszych badaniach na obecność koronawirusa.

Bartomeu ignoruje Messiego

W dniu dzisiejszym pojawiły się kolejne zaskakujące informacje dotyczące relacji (a raczej ich braku) pomiędzy Josepem Marią Bartomeu a Leo Messim. Jak podaje Gabriel Sans, Argentyńczyk w ostatnim czasie kilkukrotnie próbował rozmawiać z prezydentem Barcelony. Szef “Dumy Katalonii” ani razu nie odebrał jednak telefonu. Brzmi to jak kiepski żart, lecz najprawdopodobniej tak właśnie wygląda obecna sytuacja w jednym z największych klubów na świecie. Wygląda na to, że żadna ze stron nie zamierza ustąpić ani na krok i twardo trzyma się swoich racji.