Mołdawia – Kosowo. Typy, kursy (3.09.2020)

Mołdawia w pierwszym meczu Ligi Narodów zmierzy się z Kosowem. Który z zespołów ma większe szanse na to, by zakończyć spotkanie zwycięstwem?

Mołdawia – Kosowo zapowiedź

Obie drużyny są jednymi z nielicznych w Europie, które rozegrały mecz w 2020 roku. Wszystkie międzynarodowe oficjalne rozgrywki na Starym Kontynencie zostały bowiem odwołane z powodu koronawirusa. Zarówno Mołdawia, jak i Kosowo miały jednak okazję na początku stycznia sprawdzić się w sparingu ze Szwecją. Oba mecze zakończyły się tak samo – Szwedzi wygrali 1:0.

Mołdawianie bez wątpienia nie zaliczą poprzedniego roku do udanych – wygrali tylko jeden mecz, w dodatku z Andorą. Co więcej, było to jedyne z trzynastu spotkań zakończone wygraną zespołu. Z kolei Kosowo przegrało trzy ostatnie mecze, aczkolwiek miało trudnych rywali – Szwecję, Anglię i Czechy. Warto podkreślić, że zespół zagra wkrótce w barażach o udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy.

Do tej pory zespoły nie miały jeszcze okazji zmierzyć się ze sobą. Ostatnia forma bardziej wskazuje tu na wygraną zespołu gości. Czy Kosowo rozpocznie tę edycję Ligi Narodów od trzech punktów?

Mołdawia – Kosowo kursy bukmacherów

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Kosowo. Kurs na wygraną drużyny gości wynosi 1.75, natomiast gospodarzy aż 8.20. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.15.

Mołdawia – Kosowo typy

Spotkanie powinno raczej zakończyć się wygraną Kosowa. Tym bardziej, że reprezentacja Mołdawii już od ośmiu spotkań nie zdobyła gola z gry. Może drużyna gości zachowa czyste konto?

Mołdawia – Kosowo | Typ: Kosowo wygra @1.45 STS

Mołdawia – Kosowo | Typ: Kosowo zachowa czyste konto @1.75 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO