Robert Lewandowski szantażowany? Prawnik jego byłego agenta zabrał głos

Robert Lewandowski miał być szantażowany przez Cezarego Kucharskiego, jak wynika z doniesień “Super Expressu”. Prawnik reprezentujący menedżera już zabrał głos w tej sprawie.

Koniec współpracy po ponad dziesięciu latach

Cezary Kucharski był menedżerem Roberta Lewandowskiego od czasów, gdy obecny kapitan reprezentacji Polski występował w Zniczu Pruszków. Menedżer był odpowiedzialny za transfery piłkarza do Lecha Poznań, Borussii Dortmund czy Bayernu Monachium. Ponad dwa lata temu współpraca dobiegła jednak końca, a agentem Lewego został Pini Zahavi. Obecne relacje mężczyzn są napięte, czego dowodem są ostatnie doniesienia.

Poważne zarzuty dla Lewandowskiego

We wrześniu pojawiły się medialne doniesienia na temat odszkodowania, jakiego Cezary Kucharski oczekuje od swojego byłego podopiecznego.

Kucharski stawia swojemu byłemu klientowi poważne zarzuty. Najpoważniejszym zarzutem jest to, że Lewandowski nielegalnie wyprowadził ze swojej firmy marketingowej „RL Management” kilka milionów euro, podobnie jak jego żona Anna. Chodzi między innymi o luksusowe podróże, za które Lewandowscy płacili z firmowego konta – poinformował portal “Spiegel.de”.

Cezary Kucharski nie komentuje doniesień

W związku z sytuacją, prawnik Roberta Lewandowskiego miał skierować do sądu doniesienie na byłego agenta piłkarza. Łukasz Gładki, który reprezentuje byłego piłkarza, a obecnie menedżera, zabrał głos w tej sprawie na łamach “Super Expressu”.

Pan Kucharski konsekwentnie nie komentuje i nie będzie komentować twierdzeń pana Roberta Lewandowskiego oraz jego przedstawicieli wyrażanych w mediach. Mój klient swój pogląd na okoliczności faktyczne i prawne sporu wyraził w pozwie, który zostanie oceniony przez niezawisły sąd  – przyznał Łukasz Gładki.