Włochy – Holandia. Typy, kursy (14.10.2020)

Włochy w Lidze Narodów zmierzą się w najbliższym spotkaniu z Holandią. Czy po remisie z Polską podopieczni Roberto Manciniego wrócą na zwycięską ścieżkę?

Włochy – Holandia zapowiedź

Reprezentacja Włoch w tej chwili zajmuje pierwsze miejsce w Grupie 1. najwyższej dywizji Ligi Narodów. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego zdobyła do tej pory pięć punktów – po zwycięstwie z Holandią i remisach z Polską oraz Bośnią i Hercegowiną.

Tymczasem kadra Oranje znajduje się na drugiej pozycji z czterema punktami na koncie. Zespół wygrał z Polską 1:0 i przegrał z Włochami 0:1 pod wodzą Dwighta Lodewegesa. Po przejęciu reprezentacji przez Franka de Boera zespół najpierw przegrał 0:1 w sparingu z Meksykiem i zremisował z Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów.

W poprzednim starciu górą byli Włosi, wygrywając 1:0. Czy u siebie podopieczni Roberto Manciniego ponownie wygrają i zbliżą się do zwycięstwa w grupie?

Włochy – Holandia kursy

Bukmacherzy twierdzą, że większe szanse na zwycięstwo w tym meczu mają gospodarze. Kurs na triumf Włochów wynosi 2.10, natomiast Holandii 3.55. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.40.

Włochy – Holandia typy

Holendrzy nie mogą zdobyć gola od trzech spotkań – może przeciwko Włochom będzie podobnie.

Włochy – Holandia | Typ: Włochy strzelą pierwszego gola @1.75 STS

Włochy – Holandia | Typ: Holandia nie strzeli gola @2.50 STS