Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Typy, kursy (17.10.2020)

Jagiellonia Białystok w siódmej kolejce ekstraklasy zagra z Lechem Poznań. Który z zespołów zbliży się do podium po tym spotkaniu?

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań zapowiedź

Podopieczni Bogdana Zająca jak na razie radzą sobie w lidze przyzwoicie i z ośmioma punktami na koncie zajmują siódme miejsce. Ostatnio białostoczanie nie mogą się jednak przełamać u siebie. W tym sezonie nie wygrali jeszcze żadnego meczu na własnym stadionie.

Lechici mają w tej chwili tyle samo punktów, co Jagiellonia, jednak widać, że skoncentrowali się bardziej na europejskich pucharach. W zespole, który w przyszłym tygodniu zmierzy się z Benficą w Lidze Europy, może zagrać kilku rezerwowych. Czy okaże się to szansą dla ich rywali?

W ostatnim starciu zespołów Lech wygrał u siebie aż 4:0. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że pięć ostatnich meczów “Kolejorza” w Białymstoku kończyło się remisem. Tak samo będzie tym razem?

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań kursy

Faworytami bukmacherów w tym pojedynku są Lechici. Kurs na zwycięstwo “Kolejorza” oceniono na 2.10, natomiast Jagiellonii na 3.70. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.30.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań typy

Trudno przewidzieć, jakim rezultatem zakończy się ten mecz. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Lechici od początku sezonu w lidze nie zachowali czystego konta na wyjeździe. Gole z obu stron? Bardzo możliwe. Może nawet gospodarzom uda się wygrać jedną połowę.

Jagiellonia – Lech | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.67 STS

Jagiellonia – Lech | Typ: Jagiellonia wygra przynajmniej jedną połowę @2.15 STS