Ryan Giggs aresztowany! Poważne oskarżenia wobec legendy
03.11.2020

Ryan Giggs w niedzielny wieczór trafił do aresztu. Aktualnie trwa dochodzenie w sprawie napaści selekcjonera reprezentacji Walii na swoją partnerkę, Kate Greville.

Legenda Manchesteru United trafiła do aresztu

W niedzielny wieczór do domu Ryana Giggsa w Salford wkroczyli policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali Walijczyka z powodu oskarżeń jego partnerki, Kate Greville. Według niej były piłkarz Manchesteru United miał dopuścić się napaści z uszkodzeniem ciała kobiety.

Rzecznik policji hrabstwa Greater Manchester przyznał dla “The Telegraph”, że obecnie trwa dochodzenie w sprawie selekcjonera reprezentacji Walii. Ryan Giggs obecnie przebywa na wolności, po zwolnieniu z aresztu za kaucją.

Co dalej z prowadzeniem reprezentacji Walii?

Walijska federacja piłkarska, która jest obecnie pracodawcą Giggsa, na razie nie zamierza komentować tych doniesień. Wiele jednak wskazuje na to, że wobec selekcjonera zostaną w najbliższym czasie wyciągnięte konsekwencje.

AKTUALIZACJA: Walijska federacja poinformowała, że Ryan Giggs nie poprowadzi reprezentacji Walii w listopadowych trzech meczach. Jego dalsza przyszłość pracy z kadrą pozostaje jednak nieznana.