Ferencvarosi TC – Juventus F.C. Typy, kursy (4.11.2020)

Ferencvarosi TC ma przed sobą trudne zadanie – zespół zmierzy się u siebie z Juventusem. Czy mistrz Węgier zdobędzie choćby jedną bramkę?

Ferencvarosi TC – Juventus F.C. zapowiedź

Mistrzowie Węgier w poprzedniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zdobyli swój pierwszy punkt. Zespół zremisował z Dynamem Kijów 2:2, chociaż do przerwy ich rywale prowadzili już 2:0. Z kolei wcześniej drużyna z Budapesztu została rozgromiona przez Barcelonę 5:1. Z kolei w lidze podopieczni Serhija Rebrowa zajmują pierwsze miejsce.

Na pewno nie będzie dobrą wiadomością, dla Węgrów powrót Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w weekend wrócił do gry po przerwie spowodowanej zakażeniem koronawirusem. Piłkarz odmienił losy meczu ze Spezią, zdobywając dwie bramki. Obecnie “Stara Dama” zgromadziła w Lidze Mistrzów trzy punkty – zespół wygrał 2:1 z Dynamem Kijów, aczkolwiek przegrał 0:2 z Barceloną.

Zespoły nie miały okazji zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku, jednak i tak trudno dostrzec w tym spotkaniu szanse na punkty gospodarzy. Prędzej można się spodziewać, że Węgrzy, podobnie jak z Barceloną, raz znajdą drogę do bramki.

Ferencvarosi TC – Juventus F.C. kursy

Bukmacherzy uważają, że mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gości. Kurs na trzy punkty “Starej Damy” wynosi 1.25, natomiast ich rywali aż 12.00. Również remis wydaje się niezbyt możliwy (kurs 6.00).

Ferencvarosi TC – Juventus F.C. typy

Kurs na gola Cristiano Ronaldo jest dość niski (1.45), nieco wyższy jest na trafienie Alvaro Moraty. Może Hiszpan w tym spotkaniu wreszcie nie będzie miał pecha do spalonych i VAR-u? Turyńczycy powinni wygrać, ale zdobywając więcej goli w drugiej połowie.

Ferencvaros – Juventus | Typ: Alvaro Morata strzeli gola @1.80 STS

Ferencvaros – Juventus | Typ: Juventus strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.15 STS