Serbia – Szkocja. Typy, kursy (12.11.2020)

Serbia w czwartkowy wieczór zmierzy się ze Szkocją. Którą reprezentację zobaczymy na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy?

Serbia – Szkocja zapowiedź

W poprzedniej rundzie play-offów o awans do Euro Serbowie wyeliminowali Norwegię. Erling Haaland, Martin Odegaard i spółka przegrali po dogrywce 1:2. Oba gole dla zwycięskiego zespołu zdobył Sergej Milinković-Savić. Tymczasem w Lidze Narodów drużyna ostatnio przegrała 0:1 z Węgrami u siebie i zremisowała na wyjeździe 2:2 z Turcją.

Tymczasem Szkoci nie przegrali żadnego z ośmiu ostatnich meczów. Co więcej, tylko dwa z nich zremisowali w 90 minutach. Jednym z nich było starcie Ligi Narodów z Izraelem, zakończone zwycięstwem po rzutach karnych.

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w eliminacjach do Mundialu 2014. Wówczas lepsza okazali się Serbowie

Serbia – Szkocja kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo oceniono na kurs 1.75, a ich rywali na aż 5.00. Tymczasem kurs na remis wynosi 2.60.

Serbia – Szkocja typy

Wydaje się, że oba zespoły powinny w tym spotkaniu znaleźć drogę do bramki. Poza tym, może kolejnego gola zdobędzie Sergej Milinković-Savić, który był bohaterem poprzedniego barażu.

Serbia – Szkocja | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.30 STS

Serbia – Szkocja | Typ: Sergej Milinković-Savić strzeli gola @4.50 STS