Arka Gdynia – Chrobry Głogów. Typy, kursy (12.12.2020)
12.12.2020

Jeden z faworytów do awansu do Ekstraklasy zagra ze średniakiem tabeli. Teoretycznie mecz Arka Gdynia – Chrobry Głogów powinien być jednostronnym widowiskiem. Arka jest faworytem, ale wcale nie musi być jej łatwo ograć Ivana Djurdjevicia i spółki.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów zapowiedź (sobota, 14:00)

Arka bardzo dobrze zaczęła sezon i w niezłej dyspozycji kończy rundę. Gdyby wyciąć środek, byliby jeszcze wyżej, a tak maksymalnie zajmą 4. miejsce na koniec 2020 roku w I lidze. Tak być powinno, w końcu dyspozycja niezła. W ostatnich siedmiu meczach wygrywali cztery razy, a remis z Radomiakiem czy porażkę z Widzewem jak najbardziej można wytłumaczyć. Co innego, jak przydarzają się wpadki pokroju tej z GKS-em Bełchatów.

Chrobry też ma niezły finisz i wygrał 4 z 6. ostatnich meczów. Skorzystał nieco z wygodnego terminarza, choć też nie do końca, bo jednak za wpadkę można uznać porażkę u siebie z Sandecją, patrząc tylko na tabelę. Przede wszystkim jednak w ich meczach wpada trochę goli, co może być dobrym prognostykiem dla kibiców chcących oglądać ciekawe widowisko w Gdyni.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów kursy bukmacherskie

Faworytem, co oczywiste, jest Arka Gdynia. Kurs na gospodarzy wynosi 1,75. Remis jest wyceniany na 3,50, zaś jeśli chcemy postawić na gości, bukmacherzy wyceniają wygraną Chrobrego jeszcze wyżej – kurs 4,50.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy

Arka Gdynia – Chrobry Głogów | Typ: Arka Gdynia @ 1,75 TOTALbet

Arka Gdynia – Chrobry Głogów | Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,97 TOTALbet