Robert Lewandowski w najlepszej jedenastce roku!

Robert Lewandowski znalazł się w gronie wyróżnionych do Najlepszej Jedenastki FIFA za 2020 rok. Piłkarz Bayernu znalazł się w składzie obok m.in. Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Udany rok Lewego

2020 rok okazał się niezwykle udany dla Roberta Lewandowskiego. 32-latek nie tylko przyczynił się do potrójnej korony Bayernu Monachium, ale także był najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach, w których uczestniczył. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców zarówno Ligi Mistrzów i Bundesligi, jak i zakończył Puchar Niemiec z najlepszym wynikiem.

Dzięki temu reprezentant Polski otrzymał nominację do nagrody dla Najlepszego Piłkarza FIFA za 2020 rok. Jego konkurentami do prestiżowego wyróżnienia byli Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.

Lewandowski wśród najlepszych

Cała trójka została wybrana do najlepszej jedenastki roku FIFA. Jest to pierwsze takie wyróżnienie w karierze polskiego napastnika. W składzie znaleźli się również m.in. Alisson (mimo nagrody dla Bramkarza Roku dla Manuela Neuera), Sergio Ramos czy Kevin De Bruyne.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO