Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna. Typy, kursy (6.03.2021)
06.03.2021

Resovia Rzeszów w końcu przełamała niemoc, pokonując na inaugurację wiosny Puszczę Niepołomice. Szanse, że wyjdzie z dołka są jednak niewielkie.

Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna zapowiedź

Pokonując Puszczę, rzeszowianie odnieśli pierwsze zwycięstwo od 4 listopada! (wówczas okazali się lepsi od Chrobrego Głogów). W kolejnych ośmiu grach, beniaminek Fortuna I ligi dwa razy zremisował i aż sześć razy przegrał.

Trudno jednak przypuszczać, aby karta się odwróciła i biało-czerwoni kontynuowali serię zwycięstw. Tym bardziej, że zmierzą się z Górnikiem Łęczna, który w tabeli jest trzeci, a od drugiego ŁKS Łódź ma gorszą różnicę bramek. Łęcznianie planowo rozpoczęli rozgrywki na zapleczu ekstraklasy, wygrywając z GKS Bełchatów na wyjeździe. Przegrali natomiast z Arką Gdynia w 1/8 finału Pucharu Polski.

 Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią Górnik Łęczna pokonał u siebie Resovię 2:0, ale niech nikogo nie zwiedzie ten wynik. Rzeszowianie naprawdę postawili faworytowi wysokie wymagania.

Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna kursy

Goście są faworytem bukmacherów (2,00). Totolotek zaś za triumf Resovii płaci 3,57, zaś kurs na remis to 3,40.

Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna nasze typy

Jedna jaskółka wiosny nie czyni – w myśl tego przysłowia nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, aniżeli powrót Górnika na Lubelszczyznę z kompletem punktów.

Resovia – Górnik | Typ: zespół 2 strzeli @1,25 Totolotek

Resovia – Górnik | Typ: powyżej 2,5 goli na mecz @2,04 Totolotek