Niesamowita oferta na mecz Legia – Slavia. Zagraj kurs 25.00 na zwycięstwo mistrza Polski!
25.08.2021
Ostatnia aktualizacja 27 sierpnia, 2021 o 14:59

Legia Warszawa zagra w czwartek ważne spotkanie w eliminacjach do Ligi Europy. Rywal nie należy oczywiście do najłatwiejszych, ale w pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski udowodnili, że stać ich na sprawienie niespodzianki. Czy w rewanżu, na własnym obiekcie, uda im się pokonać klub z Czech? 

Zwycięstwo Legii po kursie 25.00

Legia poniekąd na własne życzenie wyjechała z Pragi niezadowolona. Podopieczni Czesława Michniewicza stracili bowiem bramki po szkolnych błędach. Czy uda się je wyeliminować w czwartkowym starciu? Mamy oczywiście taką nadzieję. Z okazji ważnego meczu polskiego klubu, bukmacher BETFAN postanowił przygotować specjalną promocje na to spotkanie. Mowa konkretnie o kursie 25.00 na zwycięstwo ekipy z Warszawy. Co należy konkretnie zrobić, aby wziąć w niej udział?

  1. Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO odnośnika lub z kodem FUTBOLNEWS (to ważne, w przeciwnym razie nie skorzystacie z zakładu bez ryzyka). 
  2. Dokonać depozytu na kwotę 60 zł, dzięki czemu otrzymacie także zakład bez ryzyka. 
  3. Zagrać kupon SOLO (jedno zdarzenie) na zwycięstwo Legii ze specjalnej zakładki w TYM miejscu po podwyższonym kursie 25.00! 

Więcej informacji na temat promocji z podwyższonym kursem znajdziecie TUTAJ.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO