Przewidywana jedenastka reprezentacji Polski na mecz ze Szwecją
29.03.2022

We wtorkowy wieczór poznamy odpowiedź na najważniejsze pytanie: Czy reprezentacja Polski weźmie udział w mistrzostwach świata w Katarze. “Biało-Czerwoni” zagrają o ten cel ze Szwecją. Jaką jedenastkę wybierze Czesław Michniewicz? Czy selekcjoner reprezentacji zaskoczy swoimi decyzjami?

Zaledwie kilka wyborów wydaje się oczywistych. Pierwszy z nich to naturalnie Robert Lewandowski, który z pewnością wybiegnie w wyjściowym składzie. Można przypuszczać, że na środku obrony pojawią się Glik oraz Bednarek. Trudno również wyobrazić sobie, by miejsce Wojciecha Szczęsnego zajął Łukasz Skorupski.

Przewidywany skład Polaków na mecz ze Szwecją

W linii pomocy zapewne zobaczymy Piotra Zielińskiego. W kontekście pozostałych pozycji nie można być już tak pewnym. Izabela Koprowiak z “Przeglądu Sportowego” twierdzi, że w poniedziałkowy wieczór Czesław Michniewicz wybrał następującą jedenastkę i niewykluczone, że taki skład zobaczymy w meczu ze Szwecją:

Szczęsny; Cash, Bednarek, Glik, Bereszyński; Góralski, Bielik, Moder; Zieliński, Szymański; Lewandowski

Selekcjoner reprezentacji Polski najprawdopodobniej wróci do pomysłu Jerzego Brzęczka, czyli wystawi Bartosza Bereszyńskiego na lewej stronie. Zaskoczyć może obecność Jacka Góralskiego w wyjściowej jedenastce, a także wielka szansa dla Szymańskiego.

Mecz ze Szwecją już o 20:45.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO