Lech Poznań – Raków Częstochowa. Specjalna promocja na Superpuchar Polski

08.07.2022

Superpuchar Polski to oficjalne rozpoczęcie zmagań na naszych krajowych boiskach. Tym razem mamy niejako powtórkę z finału Pucharu Polski, który ostatecznie padł łupem Rakowa Częstochowa. Jak będzie tym razem?

Mecz w Poznaniu nie zapowiada się tak emocjonująco jak starcie majowe pomiędzy tymi samymi drużynami. Media informują, że Kolejorz może rozpocząć to spotkanie w nieco rezerwowym składzie. Powodem są oczywiście eliminacje Ligi Mistrzów, które dla trenera Johna van den Broma są z pewnością ważniejsze niż mecz w Poznaniu.

Między innymi z tego powodu Raków jest faworytem i gracze Marka Papszuna mają duże szanse na skompletowanie kolejnego trofeum. Z okazji tego spotkania Superbet przygotował promocję, w której gracz za postawione 2 zł może zgarnąć 200 zł w przypadku co najmniej JEDNEGO gola w tym meczu.

Jak odebrać taki zakład?

  1. Należy założyć konto z linka lub z kodem GRAMGRUBO podczas rejestracji na Superbet. LINK DO REJESTRACJI 
  2. Dokonać depozytu 50 zł na konto główne. 
  3. Zagrać za 2 zł z konta głównego na zdarzenie – liczba goli +0,5 po kursie w okolicach 1.05 tak jak poniżej. LINK -> TUTAJ

W przypadku co najmniej jednego gola w meczu gracz zgarnie zatem 200 zł w formie bonusu plus tradycyjną stawkę za kupon. Pełen regulamin promocji TUTAJ.