Niebezpieczny uraz Kamila Grabary. Został znokautowany przez rywala

25.07.2022

W niedzielnym meczu FC Kopenhagi z Aalborgiem Kamil Grabara nabawił się groźnie wyglądającego urazu. Polski bramkarz opuścił jednak murawę o własnych siłach i wydaje się, że incydent z ligowego starcia nie wyeliminuje go z gry na dłużej. 

Zaledwie kilka minut po rozpoczęciu spotkania Kamil Grabara zderzył się we własnym polu karnym z Mathiasem Rossem. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie, a Polak padł nieruchomo na murawę. Bramkarzowi Kopenhagi błyskawicznie udzielona została pomoc, dzięki czemu zdołał opuścić boisko o własnych siłach.

Jak poważny jest uraz Grabary?

W meczu z Aalborgiem Kamil Grabara nie był już w stanie powrócić na murawę. Wszystko wskazuje jednak, że przerwa czekająca polskiego golkipera nie będzie zbyt długa. Grabara trafił do szpitala gdzie przeszedł badania. – Przez jakiś czas nie zobaczycie mnie na boisku, ale spotkamy się na S12 – napisał na Twitterze Polak.

Po czasie Grabara pokazał również na swoim profilu na Instagramie obrażenia, których doznał w niedzielnym meczu.

Fot. instagram.com/stories/kamil_grabara1

Polak nie poinformował jednak jak poważny jest jego uraz, ale możemy się spodziewać, że w ciągu kilku najbliższych godzin lub dni taką informację poda klub Grabary.