Diego Costa wróci do Premier League?

05.09.2022

Czyżby szykował nam się wielki powrót do Premier League? David Ornstein z The Athletic informuje, że Wolverhampton poważnie rozważa zakontraktowanie Diego Costy, który od dłuższego czasu pozostaje wolnym zawodnikiem. 

Chociaż letnie okno transferowe dobiegło już końca to emocje związane z transferami nadal nie dobiegły końca. David Ornstein przekazał bowiem informację o potencjalnym powrocie Diego Costy do Premier League. Hiszpan miałby już niebawem zasilić skład Wolverhampton.

Costa pomoże Wolverhampton?

Costa był ostatnio piłkarzem brazylijskiego Atletico Mineiro, jednak jego kontrakt z klubem wygasł i od tamtego momentu trwają poszukiwania nowego klubu dla 33-latka. Przenosiny do Wolverhampton wydają się całkiem prawdopodobne, zważywszy na zamiłowanie „Wilków” do sprowadzania piłkarzy z paszportami krajów Półwyspu Iberyjskiego.

Tym samym Costa dołączyłby do Matheusa Nunesa, Goncalo Guedesa czy Sasy Kalajdzicia, którzy w ostatnich dniach okna transferowego zasilili skład Wolverhampton. Transfery „Wilków” mogą póki co robić nieco większe wrażenie niż forma zespołu, który z sześciu pierwszych spotkań wygrał zaledwie jedno i plasuje się na czternastym miejscu w tabeli Premier League.