“To normalne, że brakuje nam Ronaldo”
15.12.2018

Real Madryt obecnie przeżywa bardzo trudny okres. Odejście Cristiano Ronaldo sprawiło, że w ekipie ze stolicy Hiszpanii ewidentnie brakuje lidera. Zupełnie inaczej wiedzie się Portugalczykowi, który póki co, cieszy się z życia na półwyspie Apenińskim.

Na temat braku Cristiano postanowił wypowiedzieć się Marcelo, który nadal utrzymuje przyjacielskie relacje z Portugalczykiem. Media niedawno spekulowały, że Brazylijczyk jest skłonny także przenieść się do Turynu. Jednak nowa umowa Alexa Sandro może taki ruch całkowicie wykluczyć.

– To normalne, że jeśli najlepszy gracz na świecie odchodzi z twojej drużyny, to będzie bez niego bardzo trudno. Każdy zespół chciałby mieć Cristiano. Mimo to jesteśmy w Realu Madryt, który zawsze na wszystkich pozycjach ma najlepszych graczy na świecie.

Ostatnia porażka w Lidze Mistrzów przeciwko CSKA Moskwa spuściła fale krytyki w stronę piłkarzy „Królewskich”. 30-latek mimo to stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju.

– Nie możesz oceniać sezonu na tym etapie rozgrywek. Dopiero w lutym wszystko nabiera kształtu. Niektórym wydaję się to normalne, że klub w ciągu pięciu lat cztery razy wygrywa Champions League. Przypominam, że istnieją wielkie zespoły, które mają na koncie dwa lub jedno zwycięstwo, a niektóre żadnego. Przez nasze ostatnie wyniki zapominamy, jak trudno jest wygrać te rozgrywki.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!