Gdzie obejrzeć i o której mecz Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

29.07.2023

W ostatnim sobotnim meczu Ekstraklasy, Śląsk Wrocław zagra z Zagłębiem Lubin. Będą to derby Dolnego Śląska. Gdzie obejrzeć spotkanie Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Transmisja w TV

Mecz Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin będzie można obejrzeć na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal 4K Ultra. Aby móc oglądać Ekstraklasę należy kupić abonament w Canal+, najlepszą opcją jest ten półroczny, za który trzeba zapłacić 234 złote. Wychodzi wówczas 39 złotych miesięcznie, a oprócz Ekstraklasy dostępne są transmisje La Liga, Ligue 1, NBA i wybrane mecze Premier League.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Śląsk Wrocław zagra z Zagłębiem Lubin?

Mecz 2. kolejki Ekstraklasy między Śląskiem Wrocław, a Zagłębiem Lubin odbędzie się 29 lipca. Początek rywalizacji jest zaplanowany na 20:00. Spotkanie odbędzie się na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Nawet bukmacherom trudno było jednoznacznie wskazać na faworyta tego spotkania. Derby rządzą się swoimi prawami, a minimalnie większe szanse ma Śląsk Wrocław. Kurs na zwycięstwo gospodarzy w meczu z Zagłębiem Lubin wynosi 2.56.

Zachęcam także do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie od naszych ekspertów. Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.