Gdzie i o której obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice?

05.08.2023

W sobotnim hicie 3. kolejki Ekstraklasy odbędą się derby Górnego Śląska. Górnik Zabrze podejmować będzie Piast Gliwice. Obie drużyny jeszcze nie wygrały i są w strefie spadkowej. Gdzie obejrzeć spotkanie Górnik Zabrze – Piast Gliwice i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice. Transmisja w TV

Mecz Górnika Zabrze z Piastem Gliwice będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.  Aby móc oglądać Ekstraklasę należy kupić abonament w Canal+, najlepszą opcją jest ten półroczny, za który trzeba zapłacić 234 złote. Wychodzi wówczas 39 złotych miesięcznie, a oprócz Ekstraklasy dostępne są transmisje La Liga, Ligue 1, NBA i wybrane mecze Premier League.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Górnik Zabrze zagra z Piastem Gliwice?

Derby Górnego Śląska, między Górnikiem Zabrze a Piastem Gliwice odbędą się w sobotę 5 sierpnia. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 17:30. Rywalizacja odbędzie się na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Obie drużyny jeszcze nie wygrały spotkania w tym sezonie. Faworytem tego starcia będzie zespół przyjezdnych, choć derby mają to do siebie, że wszystko może się w nich zdarzyć. Kurs na wygraną Piasta Gliwice w meczu z Górnikiem Zabrze wynosi 2.20.

Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.