Kibice zachwyceni postawą Karola Struskiego

09.08.2023

Raków Częstochowa w meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów pokonał Aris Limassol 2:1. Dobrze zaprezentował się Polak, który reprezentował mistrza Cypru – Karol Struski. Były piłkarz Jagi przez wielu jest określany najlepszym piłkarzem Arisu w tamtym spotkaniu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Raków ze skromną zaliczką

Raków Częstochowa wygrał 2:1 w meczu III rundy eliminacji LM z Arisem. Piłkarze mistrza Polski jak i kibice nie są jednak zbyt zadowoleni tym wynikiem. Medaliki prowadzenie objęły bardzo szybko. Już w siódmej minucie do siatki trafił Kochergin, który wykorzystał dobre zagrania Tudora. W drugiej połowie rzut karny po faulu na Cebuli wykorzystał Fabian Piasecki. Gościom pod koniec rywalizacji udało się strzelić bramkę na 2:1, a jej autorem był Mayambela.

Dobry występ Karol Struskiego

W Arisie gra dwóch Polaków – Karol Struski i Mariusz Stępiński. Ten pierwszy zaczął mecz w wyjściowym składzie, a kibice byli pod wrażeniem tego, jak rozwinął się były piłkarz Jagiellonii Białystok. Karol Struski był jednym z najlepszych, a dla wielu osób najlepszym zawodnikiem Arisu w tym spotkaniu. Szczególnie imponowała kibicom swoboda Struskiego w środku pola. To właśnie po jego podaniu padł gol dla Arisu.