Shaw broni Mourinho. “Oddajmy mu szacunek”
25.12.2018

Jednym z piłkarzy, którzy przez ostatnie dwa lata mieli na pieńku z Jose Mourinho był Luke Shaw. Anglik jedynie w tym sezonie mógł czuć się jako zawodnik pierwszego wyboru dla Portugalczyka. Pomimo dawnych sprzeczności, obrońca na odchodne “The Special One” wypowiedział kilka ciepłych słów. 

Według wielu spekulacji, Manchester United w ostatnich tygodniach był niezwykle toksycznym miejscem. Trudny okres sprawił, że fani tym bardziej ucieszyli się z wysokiego zwycięstwa swojej ulubionej drużyny nad Cardiff, co zaświeciło malutkie światełko w tunelu na dalszą część sezonu.

Mimo to Luke Shaw jest zdania, że nie należy zapominać o okresie pod przywództwem jednego z najbardziej utytułowanych menedżerów w historii.

– Zwolnienie menedżera nigdy nie jest czymś miłym. Myślę jednak, że wszyscy w klubie okazują tej sytuacji należyty szacunek. Ludzie mogą szybko zapomnieć o tym, co Jose zrobił dla tego klubu. Musimy pamiętać o trzech trofeach, w tym o jednym, które United wygrało po raz pierwszy w historii. Powinniśmy zatem szanować tego szkoleniowca. 

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!