Gdzie i o której obejrzeć mecz Kopenhaga – Raków Częstochowa?

30.08.2023

W środę Raków Częstochowa zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Będzie to już ostatni mecz eliminacyjny, jaki czeka mistrza Polski. Przeciwnikiem Medalików jest Kopenhaga. Mistrz Polski będzie miał trudne zadanie, ale z pewnością będzie chciał sprawić niespodziankę na Parken Stadium. Gdzie obejrzeć spotkanie Kopenhaga – Raków Częstochowa i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Kopenhaga – Raków Częstochowa. Transmisja w TV

Czwarta runda eliminacji Ligi Mistrzów początkowo miała być pokazywana tylko na kanałach Polsatu, a więc kibice bez płatnej subskrypcji mieli powody do obaw. Mecz miał być transmitowany na Polsat SportPolsat Sport Premium 1. Polsat i TVP osiągnęły jednak porozumienie w sprawie sublicencji, dlatego mecz Kopenhaga – Raków Częstochowa, będzie można obejrzeć także na TVP Sport.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Kopenhaga zagra z Rakowem Częstochowa?

Mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów między Kopenhagą, a Rakowem Częstochowa zostanie rozegrany  30 sierpnia o 21:00. Spotkanie odbędzie się na Parken Stadium w Kopenhadze. Jest to trudny obiekt, na którym punkty traciły najlepsze kluby na świecie. Nie taka jednak Kopenhaga straszna, jak się spodziewano, a w Sosnowcu mecz był bardzo wyrównany. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 39 milionów euro, za to Kopenhaga aż 60 milionów euro. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z mistrzem Danii wynosi 5.30.

Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.

Fot. Pressfocus