Które kluby mają na swoim koncie komplet punktów?

05.09.2023

Rozpoczęła się już przerwa reprezentacyjna, a zatem pora na pierwsze podsumowania obecnego sezonu. Czołowe ligi rozegrały do tej pory 3 – 4 kolejki. Które zespoły mają na swoim koncie komplet punktów?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Premier League

W Premier League tylko jedna drużyna wygrała wszystkie cztery spotkania. Jest nią Manchester City. Bilans trzech wygranych i jednego remisu za to wykręcili Liverpool, Tottenham, West Ham i Arsenal.

La Liga

Podobna sytuacja jest w lidze hiszpańskiej. Tylko jeden zespół ma na swoim koncie komplet punktów. Ta sztuka udała się Realowi Madryt, który jest faworytem do zdobycia mistrzostwa. Nie ma co ukrywać, że bardzo pomógł klubowi w tym przypadku Jude Bellingham. Anglik dwukrotnie zdobywał bramki na wagę zwycięstwa w ostatnich chwilach.

Ligue 1

Jest to ostatnia z TOP 5 lig, w których rozegrano cztery kolejki. Co ciekawe, żadna drużyna nie ma na swoim koncie kompletu punktów. Liderem Ligue 1 jest Monaco, który zdobył dziesięć punktów.

Serie A

W Serie A rozegrano do tej pory trzy kolejki, a więc dużo łatwiej było o komplet punktów. Dziewięć oczek mają na swoim koncie dwie drużyny. Są nimi Inter i Milan.

Bundesliga

Trzy kolejki rozegrano do tej pory także w Bundeslidze i podobnie jak w Serie A, tylko dwie drużyny mogą się pochwalić kompletem dziewięciu punktów. Są to Bayer Leverkusen i Bayern Monachium.

Fot. Pressfocus