“PSG to dla mnie wyjątkowy zespół” – Adboulaye Doucoure wypowiada się odnośnie sensacyjnego transferu
09.01.2019

Niecodziennie jesteśmy świadkami sytuacji, gdy piłkarz Watford jest łączony z mistrzem Francji, PSG. Angielskie media spekulują jednak od dłuższego czasu w związku z ewentualnym transferem Adboulaye Doucoure do paryskiego zespołu. W sprawie całej sytuacji wypowiedział się sam piłkarz. 

Doucoure jest objawieniem obecnego sezonu w Premier League. 26-letni Francuz zanotował w trwających rozgrywkach 21 występów w lidze, w których strzelił łącznie trzy bramki oraz dorzucił do tego pięć asyst. Dobra postawa zawodnika przyczyniła się do zainteresowania Doucoure ze strony europejskiej czołówki.

Jak informują od dłuższego czasu angielskie media, Thomas Tuchel chętnie widziałby piłkarza Watford w swojej ekipie. Na temat ewentualnego transferu wypowiedział się główny bohater spekulacji – PSG zajmuje ważne miejsce w moim sercu. Oni kontaktowali się już ze mną, jednakże w tamtym czasie preferowałem przeprowadzkę do Anglii. To ogromny zaszczyt, gdy słyszysz, że taki zespół interesuje się Twoją osobą. Myślę, że drużyny pokroju PSG obserwują wielu piłkarzy, mają wielu kandydatów, a ja nie jestem jedyny. Uważam, że mój rozwój w Watford jest właściwy a sam klub mi ufa. 

Mistrz Francji ze względu na sytuację Rabiota i Lassany Diarry może mieć spore problemy w środku pola. Adrien nie zagra już w barwach PSG z powodu swojej postawy względem klubu, natomiast Diarra poważnie myśli nad zakończeniem kariery piłkarskiej.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO