Tottenham pogodzony z losem. Alderweireld opuści klub!
14.03.2019

Czy będziemy świadkami transferu w ekipie “Kogutów”? Wszystko na to wskazuje. Tottenham straci latem bardzo ważnego zawodnika. Otoczenie londyńskiego zespołu jest bowiem przekonane, że Toby Alderweireld opuści klub w trakcie najbliższego okna transferowego. 

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Belg odgrywa kluczową rolę w drużynie Pochettino. 30-letni Belg rozegrał w trwających rozgrywkach łącznie 38 spotkań, spędzając na murawie ponad trzy tysiące minut. Tym bardziej utrata takiego zawodnika będzie dla “Kogutów” dotkliwa.

Dlaczego Tottenham może stracić piłkarza i nie wpłynie na jego przyszłość? Wszystko za sprawą specjalnej klauzuli, która jest zawarta w umowie defensora. Belg będzie dostępny dla wszystkich zespołów za kwotę około 26 milionów funtów. Patrząc na umiejętności Toby’ego, jest to niewątpliwie atrakcyjna umowa.

Zainteresowani zawodnikiem mają czas do dwóch tygodni przed zakończeniem okna. Wtedy bowiem opisywana klauzula traci ważność. Najpoważniejszym kandydatem do pozyskania 30-latka jest Manchester United.

Odbierz darmowy zakład 20 zł