Były piłkarz “The Reds” wierzy w wielki sukces zespołu – “Liverpool może wygrać Premier League i Ligę Mistrzów”
24.03.2019

Przed nami najciekawsze tygodnie tego sezonu. Tuż po przerwie reprezentacyjnej rozpoczną się kluczowe mecze na krajowych podwórkach oraz w Lidze Mistrzów. O dwa cenne trofea walczy cały czas Liverpool. Według byłego piłkarza “The Reds”, Patrika Bergera, klub z Anfield może cieszyć się ze zwycięstwa w obu rozgrywkach. 

W grze o triumf w Premier League pozostały już dwie ekipy. Aktualny lider tabeli, Liverpool oraz drugi Manchester City. “The Citizens” tracą do podopiecznych Kloppa zaledwie dwa punkty. Dodatkowo, mistrz Anglii ma do rozegrania o jedno spotkanie więcej. W Lidze Mistrzów natomiast, “The Reds” zmierzą się w ćwierćfinale z FC Porto. Przy ewentualnej wygranej w dwumeczu z portugalską ekipa, Liverpool powalczy o finał ze zwycięzcą rywalizacji Barcelona/Manchester United.

Według byłego piłkarza klubu z miasta Beatlesów, Patrika Bergera, “The Reds” mają szansę triumfować na dwóch frontach – Myślę, że oni mogą spokojnie wygrać Premier League oraz Ligę Mistrzów. Mają dobrą pozycję w obu rozgrywkach. Porto to dość szczęśliwy wybór. Oczywiście nie można nic zakładać przed rywalizacją, jednakże myślę, że zameldują się w półfinale. Jeżeli chodzi o ligę, każde spotkanie muszą traktować jako finał. Potrzebne będą zwycięstwa we wszystkich meczach. Uważam, że Liverpool może wygrać zarówno ligę, jak i Ligę Mistrzów. Nie widzę żadnych przeszkód. 

Przekonaliśmy się niejednokrotnie, że w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba jednak przyznać, że zwycięstwo w Premier League i Lidze Mistrzów będzie bardzo trudnym zadaniem. Czy ekipę “The Reds” stać na taki wyczyn?

Odbierz darmowy zakład 20 zł