Arsenal, Atletico oraz Real Madryt poznali cenę za Tagliafico
29.03.2019

Świetnie wyniki w tegorocznej Lidze Mistrzów wypromowały nie tylko Frenkiego De Jonga czy Matthisja De Ligta. Na dobrej grze Holendrów zyskał także Nicolas Tagliafico, który jest łączony z przenosinami do Atletico Madryt, Arsenalu oraz Realu Madryt.

Chęć transferu Argentyńczyka potwierdził jego agent, Ricardo Schlieper, który w rozmowie dla argentyńskiego radia podał nawet docelową cenę, jaką może zażądać Ajax.

– Ajax złożył mu propozycję nowego kontraktu, ale nie została ona przez nas zaakceptowana. Uważamy, że to odpowiedni moment na zrobienie kroku do przodu. Nie odbyły się rozmowy w sprawie odejścia Nicolasa, ale myślę, że będzie mógł odejść za ponad 20 milionów euro.

Arsenal obecnie znajduje się w momencie, w którym musi zdecydować o znalezieniu następcy dla Nacho Monreala. Hiszpan ma obecnie 33 lata i wchodzi w ostatnie lata swojej kariery. Z podobną sytuacją zmaga się Atletico, które najprawdopodobniej pożegna Filipe Luisa w niedalekiej przyszłości.

Jeśli z kolei chodzi o Real Madryt, tutaj sytuacja może obrócić się o 180 stopni po zmianie szkoleniowca. Zidane nie ukrywa, że jest wielkim wielbicielem Marcelo, dlatego transfer Brazylijczyka do Juventusu wydaje się mało prawdopodobny.

Odbierz darmowy zakład 20 zł