Arsenal, Atletico oraz Real Madryt poznali cenę za Tagliafico
29.03.2019

Świetnie wyniki w tegorocznej Lidze Mistrzów wypromowały nie tylko Frenkiego De Jonga czy Matthisja De Ligta. Na dobrej grze Holendrów zyskał także Nicolas Tagliafico, który jest łączony z przenosinami do Atletico Madryt, Arsenalu oraz Realu Madryt.

Chęć transferu Argentyńczyka potwierdził jego agent, Ricardo Schlieper, który w rozmowie dla argentyńskiego radia podał nawet docelową cenę, jaką może zażądać Ajax.

– Ajax złożył mu propozycję nowego kontraktu, ale nie została ona przez nas zaakceptowana. Uważamy, że to odpowiedni moment na zrobienie kroku do przodu. Nie odbyły się rozmowy w sprawie odejścia Nicolasa, ale myślę, że będzie mógł odejść za ponad 20 milionów euro.

Arsenal obecnie znajduje się w momencie, w którym musi zdecydować o znalezieniu następcy dla Nacho Monreala. Hiszpan ma obecnie 33 lata i wchodzi w ostatnie lata swojej kariery. Z podobną sytuacją zmaga się Atletico, które najprawdopodobniej pożegna Filipe Luisa w niedalekiej przyszłości.

Jeśli z kolei chodzi o Real Madryt, tutaj sytuacja może obrócić się o 180 stopni po zmianie szkoleniowca. Zidane nie ukrywa, że jest wielkim wielbicielem Marcelo, dlatego transfer Brazylijczyka do Juventusu wydaje się mało prawdopodobny.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 3.00
Valencia – Atletico Madryt
Zwycięzca meczu
X
kurs 4.40
Monaco – Montpellier
Zwycięzca meczu
2
kurs 1.77
Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.09
FC Koeln – Bayern Monachium
Liczba goli 4,0
+
3000PLN
zakład 100 zł
BETFAN