Możliwa wymiana na linii Inter Mediolan – Tottenham. Marcelo Brozović oraz Tanguy Ndombele zmienią pracodawców?

23.07.2020

Inter Mediolan wraz z Tottenhamem mają szykować ciekawą wymianę piłkarzy. Na Giuseppe Meazza miałby trafić Tanguy Ndombele, natomiast w przeciwnym kierunku powędrowałby Marcelo Brozović. Informację podał portal „teamtalk.com”. 

Obaj piłkarze występują na pozycji środkowego pomocnika. W dużo gorszym położeniu znajduje się obecnie zawodnik Tottenhamu.

Ważny punkt środka pola

Jeśli tylko Marcelo Brozović jest zdrowy, pełni centralną funkcję w pomocy Interu. Chorwat wystąpił w obecnym sezonie Serie A w 29. meczach, w których zdobył trzy gole i dołożył cztery asysty.

Problemy Francuza

W znacznie gorszej sytuacji znajduje się Tanguy Ndombele. Francuski pomocnik od momentu przyjścia do klubu Jose Mourinho, nie cieszy się specjalnymi względami portugalskiego menedżera. Od momentu restartu Premier League, piłkarz znajdował się na murawie przez ledwie 64. minuty.

Porównywalnie wyceniani

Na razie nie znamy szczegółów potencjalnej transakcji. Patrząc jednak na porównywalne ceny obu zawodników według portalu „Transfermarkt”, klub, który będzie musiał dopłacić przy tej wymianie, nie uszczupli zbytnio budżetu transferowego.