Lech Poznań planuje wzmocnić kadrę. Klub z ofertą za Jana Sykorę
04.08.2020

Piotr Koźmiński z “Super Expressu” poinformował o wysokości oferty Lecha Poznań za czeskiego zawodnika. Piłkarz ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Jabloncu. 

Jan Sykora obecnie jest zawodnikiem Slavii Praga, do której trafił zimą 2017 roku, odchodząc ze Slovana Liberec za kwotę miliona euro. Jednak od tamtego momentu dwukrotnie był wypożyczany. Ponadto wystąpił dziesięć razy w reprezentacji swojego kraju.

Spora oferta

Piotr Koźmiński na łamach “Super Expressu” zamieścił artykuł, z którego możemy przeczytać o wysokości oferty Lecha Poznań za czeskiego piłkarza.

“Z naszych informacji wynika, że oferta Lecha w tym momencie to milion euro! To bardzo dużo jak na polskie warunki, ale też umiejętności 10-krotnego reprezentanta Czech są niemałe. Poza tym, Lech będzie potrzebował dobrego skrzydłowego, zakładając, że pod młotek pójdzie Kamil Jóźwiak, a ten zawodnik jest już gotowy, aby spróbować sił za granicą.”

Przygoda w Europie

Lech Poznań zajął drugie miejsce w PKO Ekstraklasie. Tym samym zapewnił sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Europy. Zmagania w tych rozgrywkach “Kolejorz” rozpocznie 27 sierpnia.