Wisła Kraków: Wymiana zdań między Jarosławem Królewskim a Piotrem Obidzińskim
07.08.2020

Wielkim szumem odbił się wywiad Jakuba Błaszczykowskiego w programie “Foot Truck” prowadzonym przez Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego.

W rozmowie dla programu “Foot Truck” Błaszczykowski opowiedział o przyczynach rozstania z Piotrem Obidzińskim. Były nimi m.in. słabo prowadzone rozmowy na temat przedłużenia kontraktu Aleksandra Buksy, wątpienie Obidzińskiego w sens zatrudnienia Artura Skowronka oraz brak sprawnego porozumienia w sprawie obniżki pensji w czasie pandemii koronawirusa.

Wymiana zdań

Obidziński odpowiedział na wspomniane zarzuty, lecz to nie koniec wymiany zdań. Głos w sprawie zabrał Jarosław Królewski, który zamieścił wpis na portalu Twitter, w którym m.in. możemy przeczytać.

“W grudniu PO zdezerterował, prosząc o podpisanie papieru, ze jak się nie uda z AS to on był przeciw” – napisał Królewski.

Na odpowiedź na powyższy wpis nie musieliśmy czekać długo. Piotr Obidziński wyznał w nim, że z planowanymi wzmocnieniami Artur Skowronek również utrzymałby Wisłę Kraków w lidze. Później dodał “Tweeta”, w którym możemy przeczytać.

“I jeszcze jedno: miałem polecenie z RN  ze jak się AS nie zgodzi na x to kończymy. Nie zgodził się. 2h później dostałem tel., żeby podpisać tak jak chce. No to poprosiłem o papier na to, bo to było poza mną i ponad limit. I od tego momentu AS dostał moj full support cały czas” – dodał Obidziński.

Dyskusja

Wymiana zdań między Jarosławem Królewskim oraz Piotrem Obidzińskim trwała do późnych godzin wieczornych. Wszystkie wpisy zostały dodane na portalu Twitter.