Syn Rivaldo zagra w polskiej ekstraklasie?! Prowadzi negocjacje z Cracovią

11.08.2020

Drużyna prowadzona przez trenera Michała Probierza może w najbliższym czasie dokonać niezwykle interesującego transferu.

Dotychczas do Cracovii dołączyli tacy zawodnicy, jak Marcos Alvarez z VFL Osnabruck, a także Michael Gardawski oraz Ivan Marquez, którzy ostatni czas spędzili w Koronie Kielce. Należy przypuszczać, że to nie koniec nowych twarzy w szeregach triumfatora Pucharu Polski.

Syn słynnego piłkarza

Na celowniku znalazł się syn słynnego Rivaldo. Rumuńska „Gazeta Sporturilor” poinformowała, że Cracovia prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenie Rivaldinho. Taką informację potwierdził na Twitterze dziennikarz Piotr Koźmiński. Środkowy napastnik jest aktualnie piłkarzem Viitorulu Costanta, jego umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. W Cracovii miałby zastąpić Rafaela Lopesa, który odszedł do Legii Warszawa.

Zastąpi Lopesa?

25-latek w sezonie 2019/20 ligi rumuńskiej wystąpił w 16 spotkaniach, w których strzelił 6 goli i zaliczył 4 asysty. Wychowanek Corinthians w przeszłości występował także w takich klubach, jak między innymi Dinamo Bukareszt, Lewski Sofia, czy Boavista. Rivaldinho jest wyceniany przez serwis „Transfermarkt.de” na kwotę 1,1 mln euro.