Znamy składy na mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa

18.07.2023

We wtorek Flora Tallinn będzie chciała zrewanżować się Rakowi Częstochowa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek spotkania jest zaplanowany na 19:00. Oto jak prezentują się oficjalne składy na mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa.

Flora Tallinn – Raków Częstochowa (18.07, 19:00) – oficjalne składy na mecz

Raków Częstochowa: Kovačević – Svarnas, Arsenić, Rundić, Lederman, Papanikolaou, Tudor, Jean Carlos, Cebula, Nowak, Zwoliński

Rezerwowi: Bieszczad – Berggren, Czyż, Yeboah, Wdowiak, Sorescu, Dominguez, Racovițan, Kochergin, Piasecki

Flora Tallinn: Grunvald — Hussar, Seppik, Kuusk, Lilander — Miller, Vassiljev, Kuraksin, Alliku, Ojamaa — Reinkort

Rezerwowi: Jarviste, Kajari, Kallaste, Kołobow, Lapa. Lipp, Lukka, Mihhailov, Paplavskis, Sapovalov, Veering

Wielkim nieobecnym Rakowa jest Ivi Lopez. Brak Hiszpana było widać w pierwszym starciu i w Superpucharze Polski. Jedenastka gości serwuje nam za to sporo nazwisk z Ekstraklasy, które przywołują wspomnienia. Ojamaa i Vassiljev spędzili sporo czasu na polskich boiskach.

Drużyna Rakowa jest zdecydowanie wyżej wyceniana. Według Transfermarkt wartość mistrza Polski to prawie 40 milionów euro. Flora Tallinn natomiast została wyceniona na jedynie 4,7 mln euro.

Flora Tallinn – Raków Częstochowa (18.07, 19:00) – niezbędne informacje

Mecz Raków Częstochowa – Flora Tallinn odbędzie się we wtorek 18 lipca o 19:00. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Raków. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania.

Obstaw mecz Flora Tallinn – Raków Częstochowa.

Fot. Pressfocus