Gdzie i o której obejrzeć mecz Kauno Zalgiris – Lech Poznań?

03.08.2023

Kauno Zalgiris – Lech Poznań, to jeden z czwartkowych spotkań rewanżowych II rundy eliminacji Ligi Konferencji. W pierwszym Kolejorz wygrał 3:1 i liczy na podwyższenie wyniku tego dwumeczu. Mimo problemów transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna w Polsce. Gdzie obejrzeć spotkanie Pogoń Szczecin – Linfield i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Kauno Zalgiris – Lech Poznań. Transmisja w TV

Transmisja TV z tego meczu nie będzie dostępna. W międzyczasie odbywać się będzie pojedynek Pogoni Szczecin z Linfield i to on będzie transmitowany na kanale TVP Sport. Mecz Kauno Zalgiris – Lech Poznań będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Kauno Zalgiris zagra z Lechem Poznań?

Rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Konferencji między Kauno Zalgiris, a Lechem Poznań odbędzie się 3 sierpnia o 18:00. Spotkanie odbędzie się na Darius and Girenas Stadium w Kownie. Litwini początkowo stwarzali problemy, ale udało się dojść do konsensusu i transmisja będzie dostępna w Polsce. Kolejorz jest faworytem rywalizacji. Kurs na zwycięstwo Lecha w meczu z Kauno Zalgiris wynosi 1.56.

Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.