Gdzie obejrzeć i o której mecz Raków Częstochowa – Kopenhaga?

22.08.2023

We wtorek Raków Częstochowa zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Będzie to już ostatni dwumeczu, jaki czeka mistrza Polski. Przeciwnikiem Medalików jest Kopenhaga. Mistrz Polski będzie miał trudne zadanie, ale z pewnością będzie chciał sprawić niespodziankę przed własną publicznością. Gdzie obejrzeć spotkanie Raków Częstochowa – Kopenhaga i o której się zacznie?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gol Rakowa promocja

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Kopenhaga. Transmisja w TV

Czwarta runda eliminacji Ligi Mistrzów początkowo miała być pokazywana tylko na kanałach Polsatu, a więc kibice bez płatnej subskrypcji mieli powody do obaw. Mecz miał być transmitowany na Polsat SportPolsat Sport Premium 1. Polsat i TVP osiągnęły jednak porozumienie w sprawie sublicencji, dlatego mecz Raków – Kopenhaga, będzie można obejrzeć także na TVP Sport.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Raków Częstochowa zagra z Kopenhagą?

Mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów między Rakowem Częstochowa, a Kopenhagą odbędzie się 22 sierpnia o 21:00. Spotkanie odbędzie się na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Medaliki u siebie będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, ale faworytem dwumeczu jest Kopenhaga. Rywal Rakowa jest mistrzem Danii, a więc ligi notowanej wyżej niż Ekstraklasa. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 39 milionów euro, za to Kopenhaga aż 60 milionów euro. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z mistrzem Danii wynosi 2.61.

Sprawdź zbiór wszystkich transmisji piłkarskich na ten tydzień.

Fot. Pressfocus