Okiem kibica: ceny na polskich stadionach #6 – Zagłębie Lubin

03.09.2023

Za nami siódma kolejka Ekstraklasy, a my nie zatrzymujemy się z naszym cyklem. W cotygodniowej serii „okiem kibica”, pod lupę weźmiemy zespół, który przed przerwą reprezentacyjną plasuje się w TOP 3. Tym razem przyjrzymy się Zagłębiu Lubin!

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Okiem kibica: Zagłębie Lubin – ceny biletów i karnetów

Wybierając się na mecz Śląska Wrocław należy przygotować się na wydatek około 40 złotych. Wiele zależy od tego, w jakim czasie zakupiony został bilet i na jaką trybunę. Najtańsze normalne bilety można zakupić w przedsprzedaży za 35 złotych. Najdroższe są wejściówki VIP. Najwięcej za taki bilet w przedsprzedaży zapłacimy 215 złotych. Ile więc wynoszą karnety? Zagłębie Lubin sprzedawał karnety na wybraną rundę. Za nie trzeba zapłacić od 224 zł do 480 złotych.

Bilety Zagłębie

Ceny karnetów wszystkich polskich klubów znajdziesz w tym artykule.

Okiem kibica: Zagłębie Lubin – ceny koszulek

Koszulka klubowa to obowiązkowy element każdego kibica. Moim zdaniem Miedziowi mają w tym sezonie jedne z najlepszych strojów w całej Ekstraklasie. Ile trzeba zapłacić za trykot Zagłębia Lubin? Za domową koszulkę Miedziowych trzeba wydać 299 złotych (249 z karnetem). W tym sezonie prezentują się tak dobrze, że w dniu pisania artykułu nie były dostępne w sklepie internetowym. Personalizacja numeru z nazwiskiem to koszt 45 złotych. Ponadto można dokupić patche.

Zagłębie koszulki

Okiem kibica: Zagłębie Lubin – ceny gadżetów

Poza koszulkami w sklepach klubowych można kupić sporo gadżetów z logiem ulubionej drużyny. Kluby często prezentują oryginalne towary. Oto jak prezentują się ceny najciekawszych pozycji ze sklepu klubowego Zagłębia Lubin:

  • Czapka mikołajowa 30 zł
  • Mini strój do samochodu 30 zł
  • Skrobaczka do szyb 15 zł
  • Pen drive 22 GB 49 zł
  • Szalik 45 zł

Zagłębie koszulka

Zagłębie skrobaczka

Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi artykułami z cyklu „okiem kibica”:

Fot. Pressfocus